CO O MNĚ NAPSALI - Edita Friedlová

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

CO O MNĚ NAPSALI

"Edita Friedlová je skutečně úžasná žena. Dostane vás nejen svou profesionalitou a schopností provázet druhé cestou za jejich sny, ale i velkým srdcem, protože na své klienty hodně a krásně myslí. Je famózní nejen jako lektor a kouč, ale hlavně jako člověk. Už jen být vedle ní vám dodá optimismu a víry ve svůj úspěch.  
Mgr. Petra Černá, kouč"

Edita Friedlová je nejen skvělý osobní kouč, ale i skvělý člověk. Je příjemná v komunikaci, přesná v identifikaci problému a kreativní v nalézání možných řešení. Edita je velmi empatická, otevřená a vytváří atmosféru maximální důvěry. Navíc má obrovský přehled a své teoretické znalosti převádí do praxe způsobem, který je pro klienta srozumitelný.
Kromě toho, že je Edita naprosto profesionální kouč, tak má ještě jednu velkou přednost, a tou je její úžasný smysl pro humor. Jako člověk odpovědný za výsledky celé společnosti očekávám od práce s koučem naprosto konkrétní výsledky a s potěšením konstatuji, že zde Edita vždy předčí naše očekávání. Pro zaměstnance i vedení společnosti je práce
s ní vždy přínosem a současně radostnou událostí. Mohu vřele doporučit.
Ing. Jiří Macoun
, ředitel Kolejí a menz, UNIVERZITA KARLOVA

Poprvé, když jsem se doslechl o paní Friedlové, tak jsem si říkal: "Proboha co to je?".  Nutno podotknout, že v té době jsem bloudil pořád dokola v kruhu a sám jsem si to moc dobře uvědomoval, ale nevěděl jsem, jak z toho ven. Edita byla ta co mi ukázala cestu . . . . cestu, jak jít za svým štěstím, svým cílem. Naučila mě pojmenovat cíl a nasměrovala mě na cestě k němu a na té samé cestě mi dokáže být oporou. Učí mě, že mnohdy je důležitější cesta než cíl samotný. Ukazuje mi cestu k tomu, abych byl lepším a dosáhl lepší úrovně ať už jako manžel, otec či majitel firmy. Zkrátka a jednoduše už vím, že život je o cestě a je na každém z nás jakou si vybere a pokud narazíme na nějakou zeď
tak je to dobře. . . jak jinak zjistit že jdeme moc rychle.
Štěpán Ruda, majitel Hospůdky U Štěpána


Po třech sezeních s Editou Friedlovou si člověk uvědomil spousty věcí. Začal jsem více na sobě pracovat a tím jsem více získal benefitů pro firmu.
Začal jsem se více soustředit na své podřízené, více otevřených otázek a více jsem je zapojil do systému, aby se mohli podílet na rozvoji firmy. Edita Friedlová je velmi zkušená ve všech směrech, na cokoliv najde odpověď, dojít k jádru problému, kde se stala chyba a najít řešení. Dokáže do člověka vpustit takovou energii, která ve Vás probudí
to ztracené obchodní, ale i osobní já. Díky ní už nevím, co je stereotyp a hledám více obchodních příležitostí, dělám strategie pro firmu, která mi usnadní předcházet problémům.
Jindřich Dvořák, obchodní ředitel, společnost Ing. Vlastislav Dvořák ELEKTRO


Tvé  kouzlo osobnosti a individuální přístup maximálně upoutal moji pozornost.Ušla jsem s tebou opravdový kus cesty a na ní posunula své manažerské schopnosti a dovednosti.
Dominika Vítková, vedoucí pobočky
v Praze, společnost Auto Kelly, a.s.

Já bych se vyjádřila slovy: člověk si za svou profesní kariéru prošel a projde mnoha školeními. Není však nadto, když školitel se zajímá nejdříve o Vás jako člověka a je poté schopen uzpůsobit požadovanou oblast školení Vám na míru a systematicky rozvíjet jak Vaše dovednosti , tak Vaši osobnost.

Drahomíra Spratková, area sales manager, spol. Ton a.s.


Anke Glut, obchodní ředitelka, společnost Koberce Trend

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky